top of page

W tej chwili nie mamy żadnych produktów do wyświetlenia.

Czym jest bralet? To synonim samomiłości!

Biustonosze bralette - delikatne, koronkowe, mogą być jedną z pierwszych rzeczy, które wyznaczą nową jakość w Twoim życiu. Jakość, na którą w pełni zasługujesz Ty i Twoja skóra, czyli najwygodniejsze modele biustonoszy wykonane z miękkiej koronki, bez fiszbin, usztywnień czy plastikowych elementów. Koronkowe braletki Charlotte Rouge podkreślają kobiecie ciało takim, jakie jest, w całej swojej okazałości – bo właśnie wtedy jest najpiękniejsze.

Co to bralette? 

Damska bielizna przechodziła wiele rewolucji – od ciasnych gorsetów, przez zabudowane biustonosze, po bardotki, aż przyszedł czas na uwielbiany przez wiele kobiet bralet. Czym taki model się zatem charakteryzuje, i skąd w ogóle się wziął? 

Nazwa bralet pojawiła się już w pierwszej połowie XX wieku i na zmianę z określeniem bralette, pochodzącym z języka angielskiego, oznaczała delikatniejszą od klasycznej propozycję biustonosza bralette. Kobiety pragnęły wygody i komfortu, której przez lata im brakowało, gdy ówczesne trendy uciskały piękne biusty pod fiszbinami i ciasnymi stanikami. Top czy stanik bralette, to świetna propozycja dla osób, które chcą otoczyć miłością swoje piersi – dać im swobodę i potrzebny nam wszystkim luz. W końcu wygoda to luksus naszych czasów! Dlatego też warto postawić na bieliznę Charlotte Rouge i zainwestować w swoje dobre samopoczucie. 

Bralety najczęściej występują w różnego rodzaju koronkach, które potrafią subtelnie podkreślić naturalne piękno kobiecego biustu. Nie zawierają żadnych drutów, sztywnych miseczek, gdyż zapewnienie komfortu, to ich pierwsze i najważniejsze zadanie. To właśnie wtedy, gdy czujemy się dobrze i bezpiecznie, uśmiechamy się najszerzej, prawda? Koronkowe staniki bralette będą zatem idealne dla kobiet o różnych rozmiarach; przy dobraniu najlepszego modelu dla większych biustów warto będzie zwrócić uwagę na dodatkowe wsparcie ramiączek, ale nie trudno je znaleźć w sklepach z bielizną wysokiej jakości. Miękkie biustonosze bralette uwydatnią urodę każdej kobiety.