top of page

W tej chwili nie mamy żadnych produktów do wyświetlenia.

Czym jest bralet? To synonim samomiłości!

Biustonosze bralette - delikatne, koronkowe, mogą być jedną z pierwszych rzeczy, które wyznaczą nową jakość w Twoim życiu. Jakość, na którą w pełni zasługujesz Ty i Twoja skóra, czyli najwygodniejsze modele biustonoszy wykonane z miękkiej koronki, bez fiszbin, usztywnień czy plastikowych elementów. Koronkowe braletki Charlotte Rouge podkreślają kobiecie ciało takim, jakie jest, w całej swojej okazałości – bo właśnie wtedy jest najpiękniejsze.

Co to bralette? 

Damska bielizna przechodziła wiele rewolucji – od ciasnych gorsetów, przez zabudowane biustonosze, po bardotki, aż przyszedł czas na uwielbiany przez wiele kobiet bralet. Czym taki model się zatem charakteryzuje, i skąd w ogóle się wziął? 

Nazwa bralet pojawiła się już w pierwszej połowie XX wieku i na zmianę z określeniem bralette, pochodzącym z języka angielskiego, oznaczała delikatniejszą od klasycznej propozycję biustonosza bralette. Kobiety pragnęły wygody i komfortu, której przez lata im brakowało, gdy ówczesne trendy uciskały piękne biusty pod fiszbinami i ciasnymi stanikami. Top czy stanik bralette, to świetna propozycja dla osób, które chcą otoczyć miłością swoje piersi – dać im swobodę i potrzebny nam wszystkim luz. W końcu wygoda to luksus naszych czasów! Dlatego też warto postawić na bieliznę Charlotte Rouge i zainwestować w swoje dobre samopoczucie. 

Bralety najczęściej występują w różnego rodzaju koronkach, które potrafią subtelnie podkreślić naturalne piękno kobiecego biustu. Nie zawierają żadnych drutów, sztywnych miseczek, gdyż zapewnienie komfortu, to ich pierwsze i najważniejsze zadanie. To właśnie wtedy, gdy czujemy się dobrze i bezpiecznie, uśmiechamy się najszerzej, prawda? Koronkowe staniki bralette będą zatem idealne dla kobiet o różnych rozmiarach; przy dobraniu najlepszego modelu dla większych biustów warto będzie zwrócić uwagę na dodatkowe wsparcie ramiączek, ale nie trudno je znaleźć w sklepach z bielizną wysokiej jakości. Miękkie biustonosze bralette uwydatnią urodę każdej kobiety. 

Urokliwe zalety miękkiej bielizny - biustonosz koronkowy bralette

Wzrastająca popularność miękkiej bielizny w kobiecym świecie mody, to istny krok milowy – wygoda i komfort w końcu wygrały z rozwiązaniami, które zdawały się nie do końca mieć sens. Nadszedł ten moment, że zrzucamy fiszbiny i ciasne, usztywniane biustonosze na rzecz tych delikatnych, które otulają nasze piersi niczym druga skóra. Świadomość naszego ciała i jego akceptacja wzrasta. To piękny rytuał, chcieć otulić swoje ciało czymś najpiękniejszym, czymś najwygodniejszym. Czymś, na co zasługuje. 
 

Zalety miękkiej bielizny są naprawdę szerokie – nie krępuje ruchów i z powodzeniem można w niej wykonywać zarówno ćwiczenia na siłowni, jeździć konno, jak i oglądać filmy na kanapie w deszczowe popołudnie. Co więcej, koronkowe staniki czy braletki pięknie prezentują się także pod ubraniem, co sprawia, że z powodzeniem możesz je nosić jako topy podczas spacerów na plaży lub stylizować je w połączeniu ze zwiewnym kimonem. Decydując się na miękką bieliznę już nigdy więcej nie będziesz musiała się wstydzić wystającego tu i ówdzie ramiączka od biustonosza, a wręcz przeciwnie; może poczujesz się na tyle pewna siebie, że będziesz chciała ja pokazywać, zakładając sukienki z głębszym dekoltem czy lniane koszule? 
 

Bez obaw możesz się zdecydować na noszenie miękkich biustonoszy bralette Charlotte Rouge także, jeśli jesteś mamą. Dzięki temu, że bralety te nie posiadają fiszbin ani niewygodnych zapięć, będziesz mogła bez problemu używać ich w czasie karmienia – zwłaszcza w późniejszej fazie, kiedy noszenie wkładek laktacyjnych nie będzie Ci już potrzebne. Delikatne, koronkowe bralette sprawią, że poczujesz się pięknie i nie będziesz musiała już więcej się krępować podczas tak naturalnej czynności, jaką jest karmienie swojego dziecka. 

Biustonosz bralette pomoże Ci poczuć się naprawdę komfortowo niezależnie od okoliczności. Może nawet zapomnisz, że masz bieliznę na sobie.