top of page

POZNAJMY SIĘ

2021-03-15-010836008_edited.jpg

1.06.2023 Charlotte Rouge zakończyła działalność.

 

Dziękujemy Wam za wspaniałe 12 lat istnienia Charlotte Rouge. Naukę wyniesioną z prowadzenia tej marki wykorzystamy w naszych dalszych działaniach. Uwielbiamy pracować z kobietami i mamy nadzieję, że zobaczymy się na sesji zdjęciowej u Nat czy makijażu u Marty :)

Wysyłamy Wam dużo miłości!

Nat i Marta

O nas: Zespół

NAT ORCE

Charlotte Rouge założyłam w 2011 roku. Pierwsze projekty stanowiły ubrania łączące romantyczny, delikatny kobiecy styl z rock&rollowym pazurem. Gdy zaproponowałam pierwsze miękkie, ultra-proste staniki z koronki, które wyprzedały się w krótkim tempie, zrozumiałam, że stanowią one ogromną potrzebę na polskim rynku i od tej pory skupiłam się na projektowaniu bielizny.

 

Praca z kobietami jest fantastycznym doświadczeniem. Poza ubieraniem kobiet, uwielbiam także je fotografować.

 

Fotografią zajmowałam się od nastoletnich lat. Dziś zajmuję się głównie portretem i reportażem, a także fotografuję jedzenie, podróże i lifestyle.

 

Moje serce od zawsze nieustannie wołało do eksplorowania innych pasjonujących mnie dziedzin. Jedną z nich jest gastronomia. W kwietniu 2021 roku zadebiutowałam jako współautorka książki "The Bowl Book", przewodnika po kuchni roślinnej.

@nat.orce

NAT%26NAT0490%20kopia_edited.jpg
IMG_0668.jpg

MARTA KONDRATOWICZ

Pokochałam staniki Charlotte Rouge od pierwszego założenia, dlatego trudno było mi, jak i wielu kobietom zaakceptować fakt, że Nat postanowiła zamknąć firmę. Po dwóch latach, gotowa na nowe wyzwanie, postanowiłyśmy wraz z Natalią, że Charlotte wraca z nową, podwójną siłą!

 

Zawodowo jestem makijażystką, po prawie 12 latach pracy w korporacji porzuciłam sztywne kołnierzyki i wyprasowane spódnice na rzecz własnej działalności. W tym roku mija 8 lat pracy przede wszystkim z kobietami. To one mnie inspirują, motywują do działania. W dużej mierze to dzięki nim rozwijam się i jestem tu gdzie jestem.

 

Jedną z ról jaką pełnię w swoim życiu jest bycie mamą dwójki zwariowanych dzieci i psa. Uwielbiam muzykę elektroniczną, ale też muzykę w ogóle. Koncerty, festiwale to miejsca w których czuję wolność. Drugą moją pasją jest zdrowy styl życia, zwłaszcza sport. Wrażliwa, spontaniczna, kierująca się intuicją – cała ja.

@kondratowiczmakeup

O nas: Instagram_Widget
bottom of page