top of page
Charlotte Rouge girls 04.jpg

W co wierzymy

NATURALNE PIĘKNO

Hej, jestem Twoim odbiciem w lustrze! Jeśli mnie pokochasz, razem możemy robić wspaniałe rzeczy.

Przecież nie musisz być nikim innym niż po prostu sobą. Nie musisz się porównywać, czy dostosowywać do innych. Nie musisz stawiać sobie ograniczeń ani oczekiwań.

Wstyd to tylko niepotrzebny głos w Twojej głowie. Gdy pozbędziesz się go, poczujesz prawdziwą wolność. Jesteś gotowa na tą przygodę?

Manifesto: Info

Charlotte Rouge - miękka bielizna krokiem do samomiłości

Nasze miękkie staniki są produkowane w Polsce w duchu fair trade. Aktualnie szyjemy głównie taką ilość produktów, jaką zamówicie, aby nie tworzyć niepotrzebnych nadprodukcji w trosce o środowisko.

 

Bralety Charlotte Rouge wyróżniają się na rynku międzynarodowym, ponieważ przełamują przestarzałe stereotypy i wyobrażenie na temat wyglądu kobiety. Niczym rebeliantki, wyłamujemy się narzuconym nam oczekiwaniom wobec naszego ciała. Dlatego biustonosze Charlotte Rouge są zaprojektowane:

  • bez usztywnień

  • bez zapięć

  • bez regulacji

  • bez metek

  • bez fiszbin

 

Większość modeli staników posiada ruchome ramiączka, dzięki czemu można dostosować ich rozłożenie do dekoltu ubrania. Miękkich staników Charlotte Rouge nie trzeba ukrywać, bo wyglądają świetnie jako integralna część stroju.

Dzięki użyciu delikatnych tkanin i gumek bralety Charlotte Rouge otulają naszą skórę, delikatnie podtrzymuje piersi, dając jednocześnie uczucie swobody. Zdejmij zbroję i pozwól sobie nie czuć stanika!

 

Choć dla kobiet, które od zawsze noszą zabudowaną bieliznę, na początku trudno jest się do tego przekonać, to nie znamy kobiety, która po założeniu stanika bez fiszbin wróciłaby do push-upów i utwardzanych miseczek.

Noszenie miękkiej bielizny pozytywnie wpływa na poczucie własnej wartości i atrakcyjności. To pierwszy krok do samoakceptacji i pozwolenia sobie na bycie sobą.

Podejmij wyzwanie uwolnienia naturalnego piękna!

Manifesto: Tekst
Manifesto: Film
bottom of page